PA4343.682ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4027-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4027-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4027-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4343.682ANLT
Descriere
FIXED IND 6.8UH 14A 11.3 MOHM
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 14 A Max. 11,3mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4343.682ANLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 11,3mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
18A
Mărime/Dimensiune
0,531" L x 0,496" l (13,50mm x 12,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)