PA4343.221NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3450-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3450-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3450-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4343.221NLT
Descriere
FIXED IND 220NH 53A 0.6 MOHM SMD
Descriere detaliată
220 nH Ecranat Turnat Inductor 53 A Max. 0,6mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4343.221NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 0,6mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
112A
Mărime/Dimensiune
0,551" L x 0,504" l (14,00mm x 12,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)