PA4342.822NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3444-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3444-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3444-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.822NLT
Descriere
FIXED IND 8.2UH 8A 25.5 MOHM SMD
Descriere detaliată
8.2 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 25,5mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4342.822NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
12,5A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)