PA4342.472ANLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA4342.472ANLT |
Descriere | FIXED IND 4.7UH 8A 19 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 19mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PA4342.472ANLT Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 19mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 13A | Mărime/Dimensiune 0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,157" (4,00mm) |