PA4342.472ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4018-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4018-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4018-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.472ANLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 8A 19 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 19mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA4342.472ANLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 19mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
13A
Mărime/Dimensiune
0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)