PA4342.223NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3429-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3429-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3429-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.223NLT
Descriere
FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Descriere detaliată
22 µH Ecranat Turnat Inductor 5 A Max. 74mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4342.223NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 74mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
7A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)