PA4342.221NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3427-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3427-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3427-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.221NLT
Descriere
FIXED IND 220NH 35A 1 MOHM SMD
Descriere detaliată
220 nH Ecranat Turnat Inductor 35 A Max. 1mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4342.221NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
60A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)