PA4341.473NLT
Numărul produsului DigiKey
553-2996-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-2996-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-2996-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4341.473NLT
Descriere
FIXED IND 47UH 1.75A 363 MOHM
Descriere detaliată
47 µH Ecranat Turnat Inductor 1.75 A Max. 363mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4341.473NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 363mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
2A
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,272" l (7,60mm x 6,90mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)