PA4341.471NLT
Numărul produsului DigiKey
553-2994-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-2994-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-2994-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4341.471NLT
Descriere
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Turnat Inductor 17.5 A Max. 4,2mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4341.471NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,2mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
26A
Mărime/Dimensiune
0,299" L x 0,272" l (7,60mm x 6,90mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)