PA4341.471NLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA4341.471NLT |
Descriere | FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 nH Ecranat Turnat Inductor 17.5 A Max. 4,2mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PA4341.471NLT Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 4,2mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 26A | Mărime/Dimensiune 0,299" L x 0,272" l (7,60mm x 6,90mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,118" (3,00mm) |