PA4341.153ANLT
Numărul produsului DigiKey
553-4010-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-4010-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-4010-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4341.153ANLT
Descriere
FIXED IND 15UH 3A 140 MOHM SMD
Descriere detaliată
15 µH Ecranat Turnat Inductor 3 A Max. 140mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4341.153ANLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 140mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
4,5A
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,260" l (7,10mm x 6,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)