PA4340.471NLT
Numărul produsului DigiKey
553-2989-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-2989-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-2989-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4340.471NLT
Descriere
FIXED IND 470NH 12A 7.4 MOHM SMD
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 7,4mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4340.471NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7,4mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
16A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,213" l (6,00mm x 5,40mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)