PA4340.331NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3395-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3395-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3395-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4340.331NLT
Descriere
FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD
Descriere detaliată
330 nH Ecranat Turnat Inductor 14 A Max. 5mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4340.331NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 5mOhm
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
18A
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,213" l (6,00mm x 5,40mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)