PA4332.222NLT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.3 A Max. 48mOhm Non-standard –