PA4322.103NLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA4322.103NLT |
Descriere | FIXED IND 10UH 980MA 70 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Ecranat Bobinat Inductor 980 mA Max. 70mOhm Non-standard, Terminale colț – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PA4322.103NLT Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 70mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Bobinat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard, Terminale colț |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 850mA | Mărime/Dimensiune 0,201" L x 0,201" l (5,10mm x 5,10mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,122" (3,10mm) |