PA4322.103NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3697-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3697-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3697-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4322.103NLT
Descriere
FIXED IND 10UH 980MA 70 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Bobinat Inductor 980 mA Max. 70mOhm Non-standard, Terminale colț –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA4322.103NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 70mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard, Terminale colț
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
850mA
Mărime/Dimensiune
0,201" L x 0,201" l (5,10mm x 5,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)