PA2248.153NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2248.153NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2248.153NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2248.153NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2248.153NLT
Descriere
FIXED IND 15UH 22A 7.5 MOHM SMD
Descriere detaliată
15 µH Fără ecranare – Inductor 22 A Max. 7,5mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA2248.153NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
25,5A
Mărime/Dimensiune
0,650" L x 0,610" l (16,50mm x 15,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)