PA2247.472NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2247.472NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2247.472NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2247.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2247.472NLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 30A 3.8 MOHM SMD
Descriere detaliată
4.7 µH Fără ecranare – Inductor 30 A Max. 3,8mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA2247.472NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,8mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
39A
Mărime/Dimensiune
0,650" L x 0,610" l (16,50mm x 15,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)