PA2247.223NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2247.223NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2247.223NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2247.223NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2247.223NLT
Descriere
FIXED IND 22UH 16A 15.8 MOHM SMD
Descriere detaliată
22 µH Fără ecranare – Inductor 16 A Max. 15,8mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA2247.223NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15,8mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
18A
Mărime/Dimensiune
0,650" L x 0,610" l (16,50mm x 15,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)