PA2247.103NLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA2247.103NLT |
Descriere | FIXED IND 10UH 24A 8.6 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Fără ecranare – Inductor 24 A Max. 8,6mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PA2247.103NLT Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 8,6mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 26A | Mărime/Dimensiune 0,650" L x 0,610" l (16,50mm x 15,50mm) |
Ecranare Fără ecranare | Înălțime - Montat (Max) 0,394" (10,00mm) |