PA2243.222NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2243.222NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2243.222NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2243.222NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2243.222NLT
Descriere
FIXED IND 2.2UH 20A 4.84 MOHM
Descriere detaliată
2.2 µH Fără ecranare Turnat Inductor 20 A Max. 4,84mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,84mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
30A
Mărime/Dimensiune
0,469" L x 0,433" l (11,90mm x 11,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)