PA2243.122NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2243.122NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2243.122NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2243.122NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2243.122NLT
Descriere
FIXED IND 1.2UH 26.5A 2.64 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.2 µH Fără ecranare Turnat Inductor 26.5 A Max. 2,64mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,64mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
40A
Mărime/Dimensiune
0,469" L x 0,433" l (11,90mm x 11,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,236" (6,00mm)