PA2242.152NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2242.152NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2242.152NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2242.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2242.152NLT
Descriere
FIXED IND 1.5UH 18A 6.6 MOHM SMD
Descriere detaliată
1.5 µH Fără ecranare Turnat Inductor 18 A Max. 6,6mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 6,6mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
25A
Mărime/Dimensiune
0,469" L x 0,433" l (11,90mm x 11,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)