PA2241.332NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2241.332NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2241.332NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2241.332NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2241.332NLT
Descriere
FIXED IND 3.3UH 18A 7.3 MOHM SMD
Descriere detaliată
3.3 µH Fără ecranare Turnat Inductor 18 A Max. 7,3mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7,3mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
20A
Mărime/Dimensiune
0,350" L x 0,335" l (8,90mm x 8,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)