PA2241.182NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2241.182NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2241.182NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2241.182NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2241.182NLT
Descriere
FIXED IND 1.8UH 24A 4 MOHM SMD
Descriere detaliată
1.8 µH Fără ecranare Turnat Inductor 24 A Max. 4mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
24A
Mărime/Dimensiune
0,350" L x 0,335" l (8,90mm x 8,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)