PA2240.472NLT
Numărul produsului DigiKey
553-PA2240.472NLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-PA2240.472NLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-PA2240.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2240.472NLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 13.6A 13.5 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Fără ecranare – Inductor 13.6 A Max. 13,5mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA2240.472NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 13,5mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
14A
Mărime/Dimensiune
0,307" L x 0,299" l (7,80mm x 7,60mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)