PA1494.362NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3815-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3815-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3815-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA1494.362NLT
Descriere
FIXED IND 3.6UH 17A 1.8 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.6 µH Ecranat Planar Inductor 17 A Max. 1,8mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,8mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Planar
Caracteristici
Material - Miez
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±15%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,780" L x 0,770" l (19,81mm x 19,56mm)
Curent - Saturație (Isat)
20A
Înălțime - Montat (Max)
0,290" (7,37mm)