PA1005.050NLT
Numărul produsului DigiKey
553-1527-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-1527-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-1527-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA1005.050NLT
Descriere
CURR SENSE XFMR 1:50 20A SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 A 1:50 Transformator pentru monitorizare curent 50kHz – 1MHz 0,75mOhm primar, 1,5Ohm secundar 500 µH Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA1005.050NLT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Raport rotații - Principal:Secundar
1:50
Producător
Pulse Electronics
Raport curent
Serie
Rezistență c.c. (DCR)
0,75mOhm primar, 1,5Ohm secundar
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
50kHz – 1MHz
Mărime/Dimensiune
0,284" L x 0,330" l (7,21mm x 8,38mm)
Tip
Invaziv
Înălțime - Montat (Max)
0,217" (5,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
20 A
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Inductanță
500 µH