PA1005.020QNL
Numărul produsului DigiKey
PA1005.020QNL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PA1005.020QNL
Descriere
CURR SENSE XFMR 1:20 20A SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 A 1:20 Transformator pentru monitorizare curent 50kHz – 1MHz 0,75mOhm primar, 550mOhm secundar 80 µH Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Raport rotații - Principal:Secundar
1:20
Producător
Pulse Electronics
Raport curent
Ambalaj
Tavă
Rezistență c.c. (DCR)
0,75mOhm primar, 550mOhm secundar
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Interval de frecvență
50kHz – 1MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Invaziv
Mărime/Dimensiune
0,284" L x 0,330" l (7,21mm x 8,38mm)
Valoare nominală curent (Amp)
20 A
Înălțime - Montat (Max)
0,217" (5,50mm)
Inductanță
80 µH