P0770.103NL
Numărul produsului DigiKey
553-2850-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
P0770.103NL
Descriere
FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Fără ecranare Bobinat Inductor 1.1 A Max. 160mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 160mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 130°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
1,1A
Mărime/Dimensiune
0,260" L x 0,175" l (6,60mm x 4,45mm)
Ecranare
Fără ecranare
Înălțime - Montat (Max)
0,115" (2,92mm)