LPT698/2700DMN
Numărul produsului DigiKey
LPT698/2700DMN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LPT698/2700DMN
Descriere
RF ANT 829MHZ/1.94GHZ DOME N
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
829MHz, 1,94GHz, 2,5GHz De uz universal Calotă Antenă RF 698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,7GHz 3,1dBi, 4,4dBi, 5dBi Tip N Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
2,5, 2
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la retur
Ambalaj
Pungă
Amplificare
3,1dBi, 4,4dBi, 5dBi
Stare piesă
Activ
Putere - Max
10 W
Familie/Standard RF
Caracteristici
Grup frecvență
Bandă lată
Terminație
Tip N
Frecvență (Centru/bandă)
829MHz, 1,94GHz, 2,5GHz
Protecție la infiltrare
IP67
Interval de frecvență
698MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,7GHz