LPF1608LL53R2400A
Numărul produsului DigiKey
553-LPF1608LL53R2400ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-LPF1608LL53R2400ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-LPF1608LL53R2400ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LPF1608LL53R2400A
Descriere
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0603
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 2,45GHz Frecvență Trece-jos Filtru RF (radio-frecvență) – Lățime de bandă 0,48dB 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 6
Categorie
Tip filtru
Trece-jos
Producător
Pulse Electronics
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
0,48dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 6
Frecvență
Centru 2,45GHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Lățime de bandă
Înălțime (Max)
0,032" (0,80mm)