HB4009HLT
Numărul produsului DigiKey
553-HB4009HLTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-HB4009HLTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-HB4009HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HB4009HLT
Descriere
MOD SIN 2. 5GD 1:1 HF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
180µH LAN 2.5G Base-T Transformator de impulsuri – Montare pe suprafață
Categorie
ET (Volt-Timp)
Producător
Pulse Electronics
Raport rotații - Principal:Secundar
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,594" L x 0,280" l (15,10mm x 7,10mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Tip transformator
LAN 2.5G Base-T
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Inductanță
180µH