CX1206MKX7R6BB474
Numărul produsului DigiKey
311-1251-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1251-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1251-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX1206MKX7R6BB474
Descriere
CAP PASSTHRU 0.47UF 20% 10V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.47 µF Condensator de intrare 10V – 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CX1206MKX7R6BB474 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
X7R
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCC
Tip
Pass Through
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Capacitanță
0.47 µF
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Tensiune - Nominală
10V