CX0805MRX7R7BB104 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CX0805MRX7R7BB104 |
Descriere | CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 16V 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 0.1 µF Condensator de intrare 16V – 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CX0805MRX7R7BB104 Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Producător Pulse Electronics | Pierdere la inserare – |
Serie | Coeficient de temperatură X7R |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață, MLCC |
Tip Pass Through | Pachet/cutie 0805 (2012 metric) |
Capacitanță 0.1 µF | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Tensiune - Nominală 16V | Dimensiune filet – |