CX0603MRX7R9BB103
Numărul produsului DigiKey
311-1233-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-1233-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-1233-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CX0603MRX7R9BB103
Descriere
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Descriere detaliată
10000 pF Condensator de intrare 50V – 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CX0603MRX7R9BB103 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
10000 pF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,033" l (1,60mm x 0,85mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Tensiune - Nominală
50V