BWVS005050402R2M00
Numărul produsului DigiKey
553-BWVS005050402R2M00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BWVS005050402R2M00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BWVS005050402R2M00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BWVS005050402R2M00
Descriere
FIXED IND 2.2UH 3.7A 21 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat – Inductor 3.7 A 21mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
21mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
5,7A
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)