BWCU00201212900Y03 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BWCU00201212900Y03 |
Descriere | CMC 500MA 2LN 90 OHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 500mA DCR 300mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.c. 50V |
Producător Pulse Electronics | Valoare nominală tensiune - C.a. – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Agenție de aprobare – |
Tip filtru – | Caracteristici – |
Număr de linii 2 | Tip montare Montare pe suprafață |
Impedanță la frecvență 90 Ohms @ 100 MHz | Mărime/Dimensiune 0,081" L x 0,049" l (2,05mm x 1,25mm) |
Valoare nominală curent (Max) 500mA | Înălțime (Max) 0,055" (1,40mm) |
Rezistență c.c. (DCR) (Max) 300mOhm | Pachet/cutie Orizontal, Placă pentru PC 4 |