BPF1608LRAAR4700L
Numărul produsului DigiKey
553-BPF1608LRAAR4700LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BPF1608LRAAR4700LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BPF1608LRAAR4700LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BPF1608LRAAR4700L
Descriere
RF FILTER BAND PASS 4.7GHZ 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 4,7GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 600MHz Lățime de bandă 1,9dB 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Pierdere la inserare
1,9dB
Frecvență
Centru 4,7GHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Lățime de bandă
600MHz
Înălțime (Max)
0,014" (0,35mm)