BPF1608LM08R5000A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BPF1608LM08R5000A |
Descriere | RF FILTER BAND PASS 5.37GHZ 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Centru 5,37GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 940MHz Lățime de bandă 1,5dB 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Tip filtru Trecere bandă |
Producător Pulse Electronics | Pulsație – |
Serie | Pierdere la inserare 1,5dB |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3 |
Frecvență Centru 5,37GHz | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Lățime de bandă 940MHz | Înălțime (Max) 0,030" (0,75mm) |