BPF1608LM08R5000A
Numărul produsului DigiKey
553-BPF1608LM08R5000ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BPF1608LM08R5000ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BPF1608LM08R5000ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BPF1608LM08R5000A
Descriere
RF FILTER BAND PASS 5.37GHZ 0603
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 5,37GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 940MHz Lățime de bandă 1,5dB 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Categorie
Tip filtru
Trecere bandă
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
1,5dB
Frecvență
Centru 5,37GHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Lățime de bandă
940MHz
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)