BPF1608LM06R5000A
Numărul produsului DigiKey
553-BPF1608LM06R5000ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BPF1608LM06R5000ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BPF1608LM06R5000ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BPF1608LM06R5000A
Descriere
RF FILTER BAND PASS 5.55GHZ 0603
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 5,55GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 800MHz Lățime de bandă 0,6dB 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Categorie
Tip filtru
Trecere bandă
Producător
Pulse Electronics
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
0,6dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Frecvență
Centru 5,55GHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Lățime de bandă
800MHz
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)