BPF1005LRPPR3750L
Numărul produsului DigiKey
553-BPF1005LRPPR3750LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BPF1005LRPPR3750LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BPF1005LRPPR3750LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BPF1005LRPPR3750L
Descriere
RF FILTER BAND PASS 3.75GHZ 0402
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 3,75GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 900MHz Lățime de bandă 1,6dB 0402 (1005 metric), Placă pentru PC 4
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pulsație
Producător
Pulse Electronics
Pierdere la inserare
1,6dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric), Placă pentru PC 4
Frecvență
Centru 3,75GHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Lățime de bandă
900MHz
Înălțime (Max)
0,015" (0,37mm)