BPAL00060645680T09 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
68 µH Ecranat – Inductor 1.1 A Max. 200mOhm Non-standard –
BPAL00060645680T09
Numărul produsului DigiKey
553-BPAL00060645680T09TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BPAL00060645680T09
Descriere
FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM SMD
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 200mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±30%
Curent - Saturație (Isat)
810mA
Mărime/Dimensiune
0,283" L x 0,236" l (7,20mm x 6,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,189" (4,80mm)