BMRA000606306R8MA1
Numărul produsului DigiKey
553-BMRA000606306R8MA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BMRA000606306R8MA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BMRA000606306R8MA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BMRA000606306R8MA1
Descriere
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 4.5 A Max. 60mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 60mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
8A
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,260" l (7,30mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)