BMMS000606306R8MX2
Numărul produsului DigiKey
553-BMMS000606306R8MX2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMS000606306R8MX2
Descriere
FIXED IND 6.8UH 4.5A 50 MOHM SMD
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Turnat Inductor 4.5 A Max. 50mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 50mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6A
Mărime/Dimensiune
0,274" L x 0,260" l (6,95mm x 6,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)