BMMS000606302R2MX2
Numărul produsului DigiKey
553-BMMS000606302R2MX2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMS000606302R2MX2
Descriere
FIXED IND 2.2UH 8A 15 MOHM SMD
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 15mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
10A
Mărime/Dimensiune
0,274" L x 0,260" l (6,95mm x 6,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)