BMMS000606301R0MX2
Numărul produsului DigiKey
553-BMMS000606301R0MX2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMS000606301R0MX2
Descriere
FIXED IND 1UH 12A 7.4 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 12 A Max. 7,4mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7,4mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
15A
Mărime/Dimensiune
0,274" L x 0,260" l (6,95mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)