BMMN000606303R3MX1 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
3.3 µH Ecranat Turnat Inductor 6.2 A Max. 22mOhm Non-standard –
BMMN000606303R3MX1
Numărul produsului DigiKey
553-BMMN000606303R3MX1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMN000606303R3MX1
Descriere
FIXED IND 3.3UH 6.2A 22 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 22mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
8,5A
Mărime/Dimensiune
0,274" L x 0,260" l (6,95mm x 6,60mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)