BMMA000606302R2MV1
Numărul produsului DigiKey
553-BMMA000606302R2MV1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
553-BMMA000606302R2MV1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-BMMA000606302R2MV1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BMMA000606302R2MV1
Descriere
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 8 A Max. 20mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
14A
Mărime/Dimensiune
0,270" L x 0,255" l (6,86mm x 6,47mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)